پرشر وسل اسمزمعکوس استیل کلمپی

Sanitary Clamp RO Pressure Vessel

شرکت عمران سازان مهاب با توجه به طراحی و ساخت انواع دستگاه اسمزمعکوس (RO) یا دستگاه اولترا فیلتراسیون (UF) در پروژه های دارویی، غذایی و آرایشی-بهداشتی، نسبت به تامین پرشر وسل های با کیفیت از کمپانی هایی مانند Puro s.r.l ایتالیا، Watersafe کانادا و Codeline آمریکا اقدام می نماید.
پرشر وسل ممبرین یا هوزینگ ممبرین، پوسته ای تحت فشار و محفظه ای از جنس فایربرگلاس (FRP) و یا استنلس استیل (SS304/SS316) می باشد که ممبرین های دارویی اسمز معکوس یا اولترا فیلتراسیون داخل آن قرار می گیرند. این وسل ها معمولاً 4 اینچ و یا 8 اینچ بوده و بصورت تک المانه، دو المانه یا چند المانه بکار می روند. فشار قابل تحل این وسل ها در پروژه های دارویی، غذایی و آرایشی-بهداشتی معمولاً 400psi و یا 600psi می باشد.
پورت های ورودی و خروجی پرشر وسل های دارویی برای استفاده از لوله و اتصالات دارویی بصورت کانکشن کلمپی (Tri-Clamp) بوده و به منظور سهولت در تعویض فیلتراسیون، در دو نوع Side Port (پورت ورودی و خروجی از کنار) و یا End Port (پورت ورودی و خروجی از انتها) ساخته می شوند که متناسب با پروژه می توان از نوع دلخواه استفاده نمود. همچنین تمامی لوازم جانبی و متعلقات آببندی گرید دارویی داشته و طبق استانداردهای مربوطه و الزامات GMP و ضوابط سازمان غذا و دارو طراحی می گردند.
جوشکاری پرشر وسل های استنلس استیل بطور کاملا مکانیزه و یکنواخت صورت می پذیرد تا محفظه تحت فشار در بالاترین سطح کیفی تولید شده و پوسته در بلند مدت دچار آسیب دیدگی نگردد. پس از جوشکاری، هوزینگ ممبرین مجدداً پولیش می شود تا رافنس سطح پرشر وسل در رنج قابل قبول برای مصارف دارویی باشد.
شرکت عمران سازان مهاب هنگام نصب و راه اندازی پروژه های خود، علاوه بر ارائه نقشه های ساخت پرشر وسل، سرتیفیکیت مورد نیاز این تجهیز از جمله گواهی تست متریال، تست درجه زبری و تست هیدرولیک پرشر را همراه با مستندات احراز کیفیت به کارفرما تحویل می دهد.

دانلود کاتالوگ ها