مخزن ذخیره آب دارویی

Pharmaceutical Storage Tank

شرکت عمران سازان مهاب یکی از سازندگان انواع مخازن آب دارویی WFI/PW مطابق الزامات GMP و استانداردهای ASME Sec. 8 و ASME BPE و نیز گایدلاین PIC/S PE009-14 می باشد (استانداردهای مربوطه در بخش استانداردها، رفرنس ها و مقالات دارویی قابل رؤیت می باشد). این شرکت قادر است مخازن را بصورت تک جداره و یا سه جداره بطور پولیش شده با درجه زبری (Surface Roughness) کمتر از 0.2 میکرون (0.2 µm) ساخته و سرتیفیکیت ها و مدارک ارزیابی کیفی لازم را به کارفرما ارائه دهد.

ظرفیت ساخت این مخازن از 150 لیتر تا 10000 لیتر امکان پذیر بوده و طراحی بگونه ای است تا آزمایشات مربوط به ریبوفلاوین تست و هیدرولیک پرشر تست را پاس نماید. پس از ساخت مخازن آب دارویی، آنالیز متریال استنلس استیل (SS316L) و نیز درجه زبری از مرکز پژوهش متالورژی رازی تهیه گردیده و الصاق مستندات احراز کیفیت می گردد.

جوشکاری مخزن آب دارویی توسط جوشکار صلاحیت دار دارای گواهینامه معتبر بین المللی صورت می پذیرد. بدنه مخازن مطابق استاندارد ASME Sec. 9 توسط جوش آرگون انجام شده و جوشکاری پایپینگ مورد نیاز توسط دستگاه اوربیتال بطور کاملاً یکنواخت و هموار صورت می پذیرد و سپس نقاط جوشکاری شده با انجام عملیات پسیویشن اسیدشویی می گردد.

در مخازن آب دارویی WFI، پس از جداره اصلی در تماس با آب دارویی به جنس SS316L، از یک جداره SS304 برای عبور بخار استفاده می گردد تا بتوان دمای آب دارویی تانک ذخیره را در دمای بالا (آب داغ 65 درجه سانتی گراد تا 85 درجه سانتی گراد) حفظ کرده و در نهایت برای ایزولاسیون حرارتی یک جداره SS304 دیگر از عایق پشم سنگ استفاده می شود تا بتوان از هدر رفت گرما و اتلاف انرژی جلوگیری نمود.

تمامی این مخازن مطابق الزامات PIC/S GMP همراه با ایرونت مجهز به فیلتر 0.2میکرون آبگریز ساخته می شوند و در صورت درخواست کارفرما بر اساس مشخصات نیازمندی کاربر (URS)، می توان از فیلتر جاذب دی اکسید کربن (Co2 Absorber) به همراه فیلتر 0.2میکرون استفاده نمود. همه تجهیزات و متعلقات بکار رفته در مخازن آب دارویی WFI/PW، از جمله شیرآلات، ابزاردقیق و آنالایزر دارای طراحی هایژنیک برای استفاده در صنایع دارویی می باشند.

دانلود کاتالوگ ها