هوزینگ فیلتر استیل کلمپی

Sanitary Clamp Filter Housing

شرکت عمران سازان مهاب یکی از تولید کنندگان انواع هوزینگ کارتریج فیلتر استنلس استیل با مصارف دارویی-غذایی مطابق الزامات GMP و ضوابط سازمان غذا و دارو بوده و نیز قادر به تامین هوزینگ های استنلس استیل الکتروپولیش با استاندارد ASME BPE SF4 از کمپانی هایی مانند Watersafe کانادا و Puro s.r.l ایتالیا می باشد (استاندارد ASME BPE را از بخش استانداردها، رفرنس ها و مقالات دارویی دانلود نمایید).

هوزینگ های استنلس استیل دارویی به عنوان محفظه فیلترهای کارتریج دارویی 20 میکرون، 5 میکرون، 1 میکرون و 0.2 میکرون بکار می روند تا از طریق آنها بتوان ذرات معلق را از سیستم پیش تصفیه آب و یا میکروارگانیسم ها را از سیستم توزیع آب دارویی حذف نمود.

هوزینگ های استنلس استیل قابلیت تحمل فشار بیش از 10 بار را دارند که درپوش این هوزینگ ها با توجه به میزان فشار و فلوی عبوری از هوزینگ بصورت گیره ای و یا پیچی بکار رفته و از نظر نوع کانکشن بطور کلمپی (Tri-Clamp) ساخته می شوند. این هوزینگ ها عموماً با طول 10 تا 40 اینچ برای دبی 1 الی 20 مترمکعب در ساعت ساخته می شوند که برای ظرفیت های بالاتر نیز امکان طراحی و ساخت وجود دارد.

برای استفاده از این نوع هوزینگ ها در فراورده های دارویی، استاندارد و الزامات مربوط به تجهیزات هایژنیک (Sanitary) از جمله FDA GMP در طراحی و ساخت لحاظ می گردد. این هوزینگ ها همراه با محل نصب ابزاردقیق و نیز شیر نمونه برداری ساخته می شوند تا بتوان برای پایش های مورد نیاز آزمایشگاهی براحتی اقدام نموده و نیز از فرارسیدن زمان تعویض فیلتراسیون مطلع گردید.

همچنین شرکت عمران سازان مهاب قادر است وسل سایر فیلترهای دستگاه پیش تصفیه آبساز از جمله وسل فیلتر شنی، وسل فیلتر کربنی و وسل سختی گیر را در ابعاد و اندازه های متفاوت بصورت استنلس استیل SS304 یا SS316 مطابق استاندارد ASME Sec. 8 ساخته و گواهینامه های تست متریال و درجه زبری را به همراه مستندات ارزیابی کیفی ارائه دهد.

دانلود کاتالوگ ها