شیرآلات دارویی

Sanitary Valve

شرکت عمران سازان مهاب علاوه بر استفاده از شیرآلات با کیفیت از برندهای شناخته شده دنیا در پروژه های دارویی، غذایی و آرایشی-بهداشتی برای آب خالص سازهای دارویی، مخازن ذخیره آب دارویی و سیستم های توزیع آب دارویی، قادر به تامین انواع شیرآلات استنلس استیل SS316L مطابق درخواست کارفرما می باشد.

این شرکت تاکنون نسبت به تامین شیرآلاتی همچون شیر توپی دارویی (Sanitary Ball Valve)، شیر پروانه ای دارویی (Sanitary Butterfly Valve)، شیر یکطرفه دارویی (Sanitary Check Valve)، شیر زاویه ای دارویی (Sanitary Angle Seat Valve)، شیر نمونه برداری دارویی (Sanitary Sampling Valve)، شیر دیافراگمی دارویی (Sanitary Diaphragm Valve) و شیر بدون دد لگ یوزرپوینت (Zero Dead Leg T Valve) از نوع دستی و پنوماتیک متعلق به کمپانی های Gemu آلمان، Burkert آلمان، Sed آلمان، Aerre Inox ایتالیا، Asepco آمریکا و Watersafe کانادا اقدام نموده است.

شرکت عمران سازان مهاب برای پروژه های خود در سیستم های آب تزریقی WFI از شیرآلات دارویی با استاندارد ASME BPE SF4 استفاده نموده و برای سیستم های آب خالص PW از شیرآلات دارویی با استاندارد ASME BPE SF1 استفاده می نماید. این شیرآلات مطابق الزامات GMP با کانکشن جوشی و کلمپی تولید شده و دارای سیلینگ آببندی از جنس EPDM یا PTFE مناسب برای سیستم های CIP و SIP هستند.

تکنولوژی ساخت بدنه آنها با توجه به نوع کاربرد بصورت پرسکاری (Forging) و یا بصورت ریخته گری (Casting) می باشد. بدان خاطر که شیرآلات Forged Body کیفیت بالاتری داشته و قابلیت الکتروپولیش را دارند، در فرایندهای بسیار حساس و سیستم های آب قابل تزریق بکار می روند.

از آنجایی که شیرآلات در تمامی سیستم تولید، ذخیره و توزیع آب دارویی WFI/PW بکار رفته و نقش مهمی ایفاد می کند، در صورت نیاز خصوصاً برای سیستم های آب تزریقی، امکان ارائه گارانتی وجود دارد. همچنین با توجه به اعلام درخواست کارفرما، تهیه کلیه مدارک و مستندات مربوط به تست های هیدرولیک، درجه زبری و متریال مطابق با الزامات GMP و ضوابط سازمان غذا و دارو از سوی سازنده امکان پذیر می باشد.

دانلود کاتالوگ ها